17 Mart 2011

Kurşun Kalem İşe Yarar.

 

Birden fazla sevgi ektim, büyümesini seyrettim. Her meyve verdiğinde kopardılar, soldum... Her sulamaya çalıştığımda, su testileri kırıldı kollarımda. Amacım sevgi büyütmekti, bir saksıda bu dünyaya.

Uygarlıkların sonunu yazdım. Her sonda biraz daha uygardım.

İçimdeki çocuğa hüzünlerimi yamadım. Her çığlığında kendime biraz daha yaklaştım.  3. Dünya Savaşını iç hesaplaşmalarımla başlattım.

Kapitalizme karşı gelirim. Tüketim çılgınlığını eleştiririm. Ama bir arkadaşım kolpa bir şey aldığında hemen dalga geçerim. Ben böyle eğitildim.

Elime bir silah aldım, açtım pencereyi, bastım tetiğe defalarca. Kendimi bir an Mathilda sandım. Sanırım çok uykusuz kaldım.

 

Kasıklarıma kadar işleyen soğuğu elimin tersiyle ittim, bir sigara yaktım. Hayatımdan böyle zevk aldım.
Ruhumu acılarla doldurdum, yere çöktüm ve bileklerimi keserek ağladım. Küfrettim, herşeyden nefret ettim. Sonra geçti herşey, hepsi ergenlikti işte.

Sıkılınca ne yaparım diye düşünmekten beynimi yedim, bütün forum sitelerinden üyeliğimi sildirdim. 

Hayatımı taksitle aldım, ödemelerimi geciktirdim. Hep 'sonra öderim yiaa' diye kişneyerek elimdeki değerlerimi eğlencelerle çarçur(?) ettim. Faizleri ödemeye giderken haciz geldi, öldüm.

Uçsuz bucaksız bir denize bedenimi attım. Yüzüstü yüzmeye başladım. Aldılar beni denizden, saldılar bi havluya. Koydular 'cornette' li bi şemsiyenin altına. Dondurmacı geçti ama almadım.

En büyük heyecanımdır komşuların faturalarına bakıp kendi faturamla karşılaştırmak

Erkekleri iyi tanır iyi bilirim. Eski sevgililerimi ararım arada bir, heyecanlandırırım onları. Yarım bırakırım onları sonra, tıpkı bana yaptıkları gibi.

Kıçımın kenarıyla güler, yüzümün eğrisiyle konuşurum. Böyle de yamuk bir insanım.

Yüzümü, gerdirme ameliyatında kaybettim, hükümsüzdür.

En büyük hobimdir benim, soba üstü kestane haşlamak. O devirde geçti, bunalıma girdim. Bari eskilerden birisini ariyim.En büyük fantezilerimi, annemin terlikleriyle yaşadım. Başka da kimse bu kadar cezbedemedi beni, annemin terlikleri kadar.

Uçurumlardan evler yarattım benliğimin içerisinde, böyle bi cümleyi kurup anlayamayacak kadar içtim dün akşam, çakır keyif rulz.

Her sevdiğim erkekte biraz daha kadınsı oldum, sonumu düşünmek istemiyorum.

Kurşun kalemlerimin götlerini ısırarak hayata tutunmaya çalıştım. Her seferinde düştüm, parçalandım. Arabesk hayatlarda rakı balık keyfi yapıp sarhoşluğumun içerisine insanlık kattım. Ruhumu temizleyen aslan sütünden asla cayamadım.

Hürrem dedim kendime, aynanın karşısına geçip. En sonunda bir lakap buldum derken dizisini yaptılar. Sinir oldum, kırdım televizyonu o karı 'sülüman' dediğinde. Hürrem öyle mi olur laaan! diye cinnet geçirdim, 5 televizyon leşim var ayık olun.

Hiç aşık olmadım, tadına doymadım gülüm.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder