22 Nisan 2011

Bak Şimdi Ne Anlatcam

Sıkıyosa buna mundar desin amk bu kedi.

Bundan yıllar yıllar öncesi, arkadaşlarla plan yaptık gece dışarı çıkıcaz. Benim annemde biraz diktatörlük vardır ama şansıma işte 'arkadaşımda kalabilir miyim' dedim, tamam dedi hemen. Neyse, irdelemedim ama bi bit yeniği var lan bunda da demedim değil.
Ben evden ' x arkadaşıma ' diye çıkarken, o x arkadaşımda evden ' ben hürremlerde kalcaaam ' diye çıkmış.. Bütün gece zaten ' napcaz amınakoyim ' diye düşünmekten adam gibi içmedim ama yine de iyi eğlenmiştim.
Biz en az bi 6 kişi falandık.. Bu x kişisi sarhoş oldu bayağı bildiğin (kendisi bayandır).
Kaldırımın üzerinde bunu ayıltmaya çalışıyoruz da işin komiği herkes zaten iyi bi çakır keyif. Neyse...
Bi ara arkadaşım şey dedi ;

+ Hürreeeem abii ben gayiim yaaa!! ühühühü.
- Oha lan ne alaka!
+ Bir şey diceem, ben erkeklerden hoşlanıyom :((

Tabi gülmedik o sırada.. YEMİNLEN GÜLMEDİK.
O gece diğer arkadaşımızın boş evleri vardı orada kaldık. X arkadaşım bütün gece şarkı söyledi, yeri geldi gitti kustu ... Şimdi hatırlamaz.

***

Daha ben 6-7 yaşlarımda iken,  o zamanki mahallemizde bi çocuğun kafasını yarmıştım. Çocukken çok yaramazdım he yaaa... Neyse taş attım kanamaya başladı işte öyle gibi bir şey.
Bir de ben bunla aynı sınıfa düştüm okulda. IIYHHHŞŞŞŞ..... Nasıl da sinir ederdi de beni örtmenler beni dersten atardı. Teeee o zamanlarda alıştım ben bi yerlerden atılmaya, istenmemeye ( vay amınakoyim araya duygusallıkta kattım yaa...) ..
Sonra bi gün yine bu benim ayağıma takıldı salak... Neyse o zaman dizini sıraya çarptı amınakoyim. Ama cidden başını çarpsaydı daha iyi bi anı olurdu dimi.

***

Küçükken arkadaşlarla ağaçta sallanıyorduk. Kaç yaşındaydım hatırlamıyorum anyway. İşte ben bu ağaçtan düştüm... Kolumuuu kırmadım amk çatladı.

***

Hayır bi kere ben içkiyi çok sevmiyorum ama anneme attığım tüm yalanlarda da arkadaşlarımla içmeye gittim. Tamam lan seviyorum içkiyi. Hem de çok. Kafam taşşaaak gibi olsun gerisi önemli değil de neyse... Şimdi şöyle biz aldık biraları falan.. Ekstradan sigara + prozac + enerji içecekleri falans ..
Kafaları iyice çektik böyle. Sakız gibi oldu , amınakoyim yaa kafaları çektik ne garip bir terimsel gibi bi cümledir. Sonra bi su satan çocuk geldi, almicaz siktir git dedik. Gitti. Bu sefer gül satan falcı çingene abla geldi. Ulan taşşağına abla git, benim babam öldü dedim.. Lan inanır mısın hayat hikayesini anlattı kadın.
Yok efendim adam askere diye gitmişte 15 ay bilmem kaç zilyon karıyla sikişmiştee.. şu kadar çocuk şe etmişteee.. hay kafamı siksinler bi daha böyle şaka yapmam tanımadıklarıma lan.

***

O moda sahilde ben daha ne boklar yedim amınakoyim.
Çingene bi çocukla tartıştım, velet mi veled mi ne boksa işte, biramı çaldı ben de arkasından koştum. Yetmedi bi de ayakkabım ve çantamı fırlattım, arkadaşlarım beni zor zaptettiler. Sonra toplandım, gittik falan. Eve gidene kadar  birayı düşündüm. Yok benim gibi adam yeminederim. Ulan gerizekalı, bütün ahaliyi toplayıp seni ve arkadaşlarına orgy dalarlardı, sen sağsalim eve dönüyosun, kafanın içinde hala 'sikeyim bira gitti amınakoyim' diye plak döndürüyosun. Senin kuş kadar olan o beynini... kargalar yesin.

***

O değil de ... Şimdi ki acıdan olsa gerek. Geçen gün oturdum, günlüğüme de 'başıma gelenleri' yazıyorum işte. Son üç ayda olan sikko sikko şeyleri falan. Yok psikolojim bozulmuş daa vıttırı zıttırı... Eskileri anarak geçiriyorum zamanı. Durdum kaç adamı sevdiğimi saydım. 10 ADAMI SEVMİŞİM. Hepsine de kalbimi verdim onlarda kaldı, BIRAK KALSIN! ( oooooo )... Benim gibi kızı buldular da bunadı amınasoktuklarım.. Çünkü ben gibi bi  tane bile türk kızına rastlamadım. Hepsi kendisini bi üstte görmeler böyle sanki ayağındaki gerçek adidasmış gibi. DÖRT ÇİZGİLİ ADİDAS MI OLUR LAN. Yarraaak.. Hepsi beni kaybetti. Tanısanız beni sizde öyle dersiniz.

Sonra ben hepsini unuttum bi kaçı geri döndüydü de, o sıralarda da başkalarına gönül kaptırdığımdan ilgilenmedim.
Bi ara bi çocukla çıktım ben.
İşte bayağı iyiydi falan fistan ama sakalları batıyodu amk, dedim kes şunları .. kesmedi. 692768 kere söyledim kesmedi yarrak. Ben de ayrıldım.
Sakallarını kesmedi diye ayrıldım tabi, niye olcak.

Şimdi başımı duvarlara vurmuyom mu? Vuruyom tabi lan. Sevmişti lan o beni.. Kesin o lanet şe etti üstüme. Vay amk.

***

Şimdi de, dedim.. 3 günde unuturum yaa diye birilerini. Yok abi unutamıyorum. Böyle saçmalıyorum accaayyiippp. O karından başlayıpta göğüs kafesine kadar olan o sancıı kadar felaketi yok. Nasıl nefesim darlanıyor onu her düşündüğümde. Aramızda geçenleri düşündüğümde de. Tanıdığım en büyük dolandırıcıydı. Yani birisi bana açılsa alnından öper, diz çöker, ruhum tövbe.. adklfj .. İyi davranırım yani. Angut gibi durup, sen bana hakaret ettin, bana aşağılık muamelesi yaptın demem. Sonra bi de dediklerimi onaylıyo gibi yapıp aslında ' keşke tanışmasaydık diyorum bazen ' lafımı onayladığını göstermesi ayrı bi düzenbazlık..

Yaa işte düşünün, öyle bi içime oturdu ki... Böyle salak salak buralardan falan yazıyorum. Şimdi 'nesi var bunun' dersiniz.. ya da demezsiniz neyse de işte içimden geçen ' ulan belki de görür pişman olur hedehödösü ' ya da aslında pişman da olmasına gerek yok. Dikkafalı bi sikko olduğu için kendileri, sadece ' thahah bu kız harbi salakmış yaa ' der. Ama okumuş olcak. Ben onla da yetinebiliyorum.

Ama gerçekten seviyorum herhalde bilmiyorum , çelişkili bi cümle oldu ama. Her düşündüğümde, pişman oluyorum o götoğlanını düşündüğüm için, hem de canım yanıyo böyle garip.
Bi de o başka bir şehirde yaşayan bireydi. Bu tarafı daha garip ve can sıkıcı ama ben böyleyim. İsterse anasınınamında olsun, seviyorum dedim mi, yollar kaybolur gözümde. ÖYLE İŞTE ULAN.

Şimdi bi de regl oldum ya, nasıl pis bi şekilde moralim bozuk amk anlatamam he.
Onu boğazlayasım da var ama böyle kafasını göğüs aramda sıkıştırasımda var. Böyle sıkıştırcan.. sıkıştırcan.. sıkıştırcan.. nefessiz kalıp gebercek.
Siktirsin gitsin amk kim koynunda sever öyle pezevengi.
ben.


***

Bi kere de anneme kızmıştım, dışarı çıkmıştı o işte. Ben de içerden kitledim kapıyı açmadım.
Açınca neler olduğunu anlatmam.
Çünkü sadece dövdü .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder